Witamy w Forum Pomocy Superhost, gdzie możesz zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi od innych użytkowników naszej społeczności.

Domena z www i bez www

+1 głos
Moja domena została zarejestrowana zaledwie kilka godzin temu i jak na razie działa jedynie bez www. Czy będzie ona działać zarówno z www, jak i bez, gdy zakończy się już właściwe ustawianie serwerów DNS (o ile już się nie zakończyło)? A jeżeli nie, to jak powinien wyglądać prawidłowy kod do przekierowania w pliku .htaccess? Próbowałem już wielu wariantów dostępnych w sieci i nie działały. Chciałbym także zrobić przekierowania min. z index.html, więc prosiłbym o wskazówki dotyczące odpowiedniego kodu.
zapytał 25 Czerwiec 2013 anonimowy

1 Odpowiedź

+5 głosów
Jeśli strefa domeny na serwerach DNS jest poprawnie skonfigurowana (tak aby domena z przedrostkiem www, jak i bez przedrostka wskazywała na Pana usługę hostingową) to będzie ona tak funkcjonowała po zakończeniu propagacji. Strefę DNS domeny może Pan edytować samodzielnie w Panelu Klienta w zakładce "Domeny", a następnie wybierając z kolumny "Konfiguracja DNS" opcje "Edytuj", oraz "Zaawansowana Edycja DNS".

Przekierowaniami można zarządzać z poziomu WisePanelu w dziale "Przekierowania".

W przypadku problemów z poprawnym funkcjonowaniem domeny polecamy również kontakt z naszymi administratorami pod adresem pomoc@superhost.pl .
odpowiedział 25 Czerwiec 2013 SuperHost (5,920 punktów)