Witamy w Forum Pomocy Superhost, gdzie możesz zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi od innych użytkowników naszej społeczności.

Użytkownik kalet7

Zarejestrowany od: 2 lat
Typ: Zarejestrowany użytkownik
Pełna nazwa:
Miejscowość:
Witryna: http://printers3d.pl/skriware-polsko-szwedzka-drukarka-3d/
O mnie: Druk 3D to aktualnie jedna z najszybciej rozwijających się specjalizacji na ziemio. Dzięki tej technologi ludzie zyskali masę nowych zdolność, urządzenia 3D znalazły bowiem wykorzystanie w każdej firmie. Począwszy od nowoczesnych wynalazków w medycynie, stomatologii poprzez uproszczoną prace przy projektach, po zwyczajne udogodnienia choćby w instytucjach reklamowych. Maszyny 3D bardzo sympatycznie zostały przyjęte również w gospodarstwach domowych. Jest wiele modeli oddanych na rynek komercyjny, tanie masowe zestawy, świetnie nadają się w rozrywce, czy nauce.
Co rusz ziemie obiegają informację o kolejnych prototypach i wynalazkach związanych z drukarkami 3D. Jeszcze parę lat temu, podstawowym materiałem do druku było specjalne tworzywo PLA, ABS, teraz ulepszone drukarki umieją współdziałać z metalami, szkłem czy jedzeniem. Wejdźcie na stronę gdzie znajduje się wiele ciekawostek ze świata druku 3D. www.printers3d.pl

Aktywność użytkownika kalet7

Wynik: 100 punktów (ranking #29)
Pytania: 0
Odpowiedzi: 0
Komentarze: 0
Zagłosował na: 0 pytań, 0 odpowiedzi
Oddane: 0 głosów +, 0 głosów -
Otrzymane: 0 głosów +, 0 głosów -

Brak odpowiedzi użytkownika kalet7