Witamy w Forum Pomocy Superhost, gdzie możesz zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi od innych użytkowników naszej społeczności.

Użytkownik roni5r4

Zarejestrowany od: 2 lat
Typ: Zarejestrowany użytkownik
Pełna nazwa:
Miejscowość:
Witryna: http://printers3d.pl/zasada-dzialania-drukarki-3d/
O mnie: Druk 3D to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się specjalizacji na świecie. Dzięki tej technologi ludzie zyskali masę nowych możliwości, urządzenia 3D znalazły bowiem zastosowanie w każdej fabryce. Począwszy od innowacyjnych wynalazków w medycynie, motoryzacji przez uproszczoną prace przy projektach, po zwykłe usprawnienia choćby w firmach reklamowych. Maszyny 3D bardzo radośnie zostały przyjęte także w domach. Jest wiele modeli przeznaczonych na rynek handlowy, tanie masowe zestawy, idealnie nadają się w rozrywce, czy nauce.
Co chwilę świat obiegają informację o nowych prototypach i wynalazkach powiązanych z maszynami 3D. Jeszcze kilka lat temu, głównym materiałem do druku było specyficzne tworzywo PLA, ABS, aktualnie udoskonalone maszyny potrafią współpracować z metalami, żywicą czy sylikonem. Wejdźcie na stronę gdzie znajduje się wiele ciekawostek ze świata druku 3D. www.printers3d.pl

Aktywność użytkownika roni5r4

Wynik: 100 punktów (ranking #29)
Pytania: 0
Odpowiedzi: 0
Komentarze: 0
Zagłosował na: 0 pytań, 0 odpowiedzi
Oddane: 0 głosów +, 0 głosów -
Otrzymane: 0 głosów +, 0 głosów -

Brak odpowiedzi użytkownika roni5r4